Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich użycie. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

O projekcie

 Innowacyjna Gospodarka - logo

 

Dotacje na Innowacje

Inwestujemy w waszą przyszłość

 

 

Stworzenie społecznościowego serwisu automatycznej wymiany telefonów komórkowych i smartfonów oraz pozostałych urządzeń mobilnych

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

W ramach projektu stworzona została internetowa platforma Smartdeal.pl przeznaczona dla osób kupujących oraz sprzedających telefony komórkowe, smartfony, tablety oraz inne urządzenia mobilne. Serwis wyposażony został w narzędzia pozwalające na dodawanie ofert kupna oraz sprzedaży wskazanych urządzeń oraz automatyczne zawieranie transakcji sprzedaży. Wszystkie zamieszczone oferty są publikowane w serwisie stanowiąc źródło informacji o bieżącym zapotrzebowaniu rynkowym na produkty z branży elektroniki mobilnej.

 

W ramach projektu realizowane są dwie usługi elektroniczne

 

E-usługa nr 1:

Wymiana telefonów komórkowych i smartfonów
Smartfon

E-usługa nr 2:

Wymiana innych urządzeń mobilnych (tabletów, notebooków, etc.)
Gwarancja Producenta

 

 

Cechy wyróżniające projekt i płynące z nich korzyści dla użytkowników

 

  1. Innowacyjny system dopasowujący dodane przez użytkowników oferty kupna i sprzedaży, dzięki czemu transakcje zawierane są po cenie optymalnej dla obu stron.
  2. Publikacja ofert stanowiąca źródło informacji o popycie oraz podaży poszczególnych produktów, zmniejszając jednocześnie koszty transakcyjne związane z pozyskiwaniem i przetwarzaniem informacji.
  3. Stała i niezależna od wysokości transakcji opłata za dodanie oferty sprzedaży, która może być uiszczona w wygodnej dla użytkowników formie mikropłatności przez SMS premium.
  4. Automatyczny system generujący spersonalizowane powiadomienia o statusie zamieszczonych ofert zintegrowany z systemem rekomendacji, co pozwala na dostosowanie przekazywanych treści do potrzeb oraz preferencji poszczególnych użytkowników platformy.
  5. Katalog urządzeń dostępnych w ofertach 4 operatorów sieci komórkowych zawierający ceny produktów w poszczególnych planach taryfowych. Katalog wyposażony jest w mechanizm pozwalający na zbiorczą aktualizację danych.
  6. Możliwość dodawania przez użytkowników multifofert kupna oraz sprzedaży oraz hurtowego importu danych ofertowych z pliku xml.

 

Top