Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich użycie. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

03.04.2014, Natalia Rymsza

Termometr sterowany smartfonem, brelok, z którym już niczego nie zgubisz... Poznaj najciekawsze gadżety do iPhonów

Na rynku, aż gotuje się od różnego rodzaju gadżetów do smartfonów, które mają za zadanie sprawić, że codzienność będzie łatwiejsza, ciekawsza i bardziej przyjemna. Niestety, takie akcesoria w większości bardzo dużo kosztują, a mało wnoszą do życia swoich użytkowników. My zaliczamy je do tak zwanych zabawek na raz i uważamy, że nie warto poświęcać na nie czas i pieniądze. Po małym rozeznaniu rynku znaleźliśmy jednak kilka interesujących pozycji, które mogą Was zaciekawić. Poniżej, przedstawiamy 10, naszym zdaniem, najciekawszych gadżetów do smartfonów iPhone, które mogą znaleźć zastosowanie w codziennym życiu fanów Apple.

 

Smart Baby Monitor – gadżet idealny dla rodziców malucha

Koszt: ok. 1 100 zł

gadzet smart baby monitor

…czyli nic innego jak elektroniczna niania sterowana za pomocą Twojego smartfonu. Wygodne i ciekawe rozwiązanie dla młodych rodziców, którzy i tak mają w planach zakupić podobne urządzenie. Smart Baby Monitor wykorzystuje sieć bezprzewodową, aby przesyłać rodzicom obraz z kamerki czuwającej nad maluchem, dźwięki z pokoiku dziecięcego, a nawet informacje o temperaturze i wilgotności panujących w pokoju.

 

Deeper Smart Fishfinder – wyruszaj na połów ze swoim iPhonem

Koszt: ok. 450 zł

gazet deeper smart fishfinder

Naszym zdaniem Deeper Smart FishFinder to świetny gadżet dla wędkarzy. Idealnie sprawdzi się jako prezent i element wyposażenia podczas wyprawy na ryby. Dzięki niemu już nigdy nie wrócisz z połowów z pustymi rękoma. Połącz swój smartfon za pomocą sieci bezprzewodowej z gadżetem i połóż sonar na wodzie - ten wykryje dla Ciebie rybki w zbiorniku do 50 m głębokości, a nawet poda temperaturę wody!

 

Wise-Pet – zamień iPhona w milutkiego pluszaka dla Twojego dziecka

Koszt: ok. 60 zł

gadzet wise pet

Jeżeli Twoje dziecko lubi bawić się Twoim smartfonem, a akurat szukasz interaktywnej zabawki dla swojej pociechy być może warto zainwestować właśnie w tę. Wise-Pet to przyjazny pluszak-futerał, który nie tylko ochroni Twój smartfon przed upadkiem z dziecięcych rąk, ale zagwarantuje również możliwość pobrania aplikacji w formie zabawnej interaktywnej buźki. Wiemy również, że firma Seebo planuje rozwój maskotki-futerału do w pełni interaktywnego robota, dzięki któremu Twoje dziecko będzie świetnie się bawić i rozwijać. Czyżby Wise-Pet był współczesnym Furby?

 

Withings Blood Pressure Monitor – dbaj o zdrowie z iPhonem

Koszt: ok. 480 zł

gadzet withings blood pressure

Jeżeli dbasz o swoje zdrowi, lekarz zalecił Ci kontrolować swoje ciśnienie, a jeszcze nie posiadasz aparatu do mierzenia ciśnienia zachęcamy to zakupu nowoczesnego ciśnieniomierza synchronizowanego z Twoim smartfonem. Dzięki niemu możesz w prosty sposób prowadzić dziennik wyników pomiaru i kontrolować stan swojego zdrowia. Aparat Withings Blood Pressure Monitor jest niewielki i bez problemu można nosić go ze sobą w torebce, plecaku, a nawet w kieszeni.

 

Thermo Dock – mierz temperaturę za pośrednictwem iPhona

Koszt: ok. 250 zł

gadzet thermo dock

Thermo Dock to gadże, który pozwoli Ci w prosty sposób zmierzyć temperaturę panującą w pokoju, temperaturę ciała, a nawet temperaturę wody. Wystarczy jedynie, że zainstalujesz bezpłatną aplikację VitaDock i nakierujesz gadżet na pole, którego temperaturę chcesz zmierzyć.

 

Tod – gadżet, który pozwoli Ci zlokalizować wszystko co dla Ciebie ważne

Koszt: ok. 100 zł

 

Naszym zdaniem to jeden z najbardziej przydatnych gadżetów, jakie mogły zostać wynalezione. To niewielkie urządzenie przyczepione do kurteczki Twojego dziecka, bądź do obroży pupila sprawi, że zawsze będziesz wiedzieć, gdzie właśnie się znajdują. Kiedy Twój maluch oddali się za bardzo, dostaniesz powiadomienie przez sms lub e-mail, dzięki temu nie musisz martwić się o pociechę bawiącą się na dużym placu zabaw lub zatłoczonej na plaży. 

Polecane artykuły


Polecane produktyTop