Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich użycie. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

15.11.2014, Natalia Rymsza

Najlepsze aplikacje dla imprezowiczów na smartfony i tablety - sprawdź czy znajdziesz jakąś dla siebie

aplikacja mobilne dla imprezowiczow

Mogłoby się wydawać, że rynek aplikacji mobilnych to tylko gry, programy do edycji zdjęć, dokumentów i Facebook Messenger. Jak się okazuje smartfony mogą być obowiązkowymi towarzyszami również podczas imprez i spotkań ze znajomymi. Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację, aby bez włączania komputera znaleźć najlepszą imprezę w mieście, zlokalizować najbliższy otwarty klub w środku nocy lub przyrządzić oryginalnego drinka dla swoich gości. Poniżej przedstawiamy najciekawsze aplikacje, które przydadzą się zarówno największym imprezowiczom, jak i tym, którzy preferują kameralne spotkania, bądź nocny tryb życia.

 

Coigdzie.pl – sprawdź co dzieje się w Twoim mieście

Koszt: darmowa

coigdzie.pl aplikacja dla imprezowiczow

Aplikacja Coigdzie.pl posiada jedną z większych baz wydarzeń kulturalnych w całej Polsce. Można w niej znaleźć informacje o koncertach, imprezach miejskich, jak również premierach i spektaklach kinowych oraz teatralnych. Wygodny interfejs aplikacji pozwala natychmiast zlokalizować miejsce wydarzenia na mapie, a nawet skontaktować się z organizatorem. Dzięki szczegółowym informacjom na temat każdego wydarzenia użytkownicy są zawsze na bieżąco informowani o godzinie i ewentualnych zmianach organizacyjnych wydarzenia, dlatego też wybierając się przykładowo na koncert otrzymujemy pełne informacje dotyczące cen biletów, terminu, godziny, organizatora, a nawet jego adres mailowy oraz telefon, jeżeli są publicznie dostępne. Co ciekawe, aplikacja oferuje swoim użytkownikom możliwość dodawania własnych imprez do bazy. Coigdzie.pl dostępna jest na platformach Google Play, Windows Phone oraz Nokia Store. Niestety, nie została ona udostępniona jeszcze w Apple App Store nad czym bardzo ubolewamy.

 

EventInfo – mobilne centrum imprezowe

Koszt: darmowa

eventinfo aplikacja dla imprezowiczow

Tym razem przedstawiamy aplikację dostępną zarówno w Google Play, jak i w Apple App Store. Bardzo nas to cieszy, ponieważ apka jest naprawdę godna uwagi i działa w 16 polskich miastach. Warto wiedzieć, że aplikacja udostępnia również stronę mobilną, na której znajdziemy informacje o wydarzeniach nie tylko w Polsce, ale również kilku miastach Europy. Jeżeli zatem lubimy podróżować i będziemy akurat w Paryżu EventInfo podpowie najlepsze imprezy nawet we francuskiej stolicy. To, co ciekawego oferuje imprezowa aplikacja EventInfo to możliwość wygrania zniżek i darmowych wejściówek, a także opcję wysłania zaproszeń na wybrany event znajomym z Facebooka. Twórcy aplikacji określają ją mianem mobilnego centrum imprezowego i naszym zdaniem jest to jak najbardziej trafne określenie!

 

NightNavi – znajdź nocny sklep i otwartą restaurację nawet w środku nocy

Koszt: darmowa

nightnavi aplikacja dla imprezowiczow

Ile razy zdarzyło się, że po imprezie mieliście ochotę coś zjeść? Aplikacja NightNavi wskaże otwarte w nocy punkty dla głodnych, spragnionych i roztańczonych oraz zlokalizuje je na mapie. Dosyć błądzenia w poszukiwaniu stacji benzynowej, klubu lub sklepu monopolowego, NightNavi podpowie jak daleko jest do najbliższego punktu, który Cię interesuje, a jeżeli zajdzie potrzeba doprowadzi Cię tam za pomocą nawigacji GPS. Prosty interfejs gwarantuje wygodę użytkowania w najbardziej ekstremalnych warunkach – graficzne ikony przedstawiające: błyszczącą kulę symbolizującą najbliższe imprezy, hamburgera symbolizującego punkty, w których można coś zjeść oraz butelkę, która wskaże miejsca, w którym kupisz alkohol. NightNavi to niezbędna aplikacja dla imprezowiczów, ale również nocnych marków i osób preferujących nocny tryb życia. Dostęp do aplikacji mają użytkownicy zarówno urządzeń Apple, jak i Android.

 

Drinking Buddy – aplikacja, które pomoże Ci kontrolować ile wypiłeś

Koszt: 3,09 zł

drinkingbuddy aplikacja dla imprezowiczow

Aplikacja skierowana jest do użytkowników urządzeń z systemem operacyjnym Android, którzy chcą kontrolować swoje nawyki związane z piciem alkoholu, a przy okazji monitorować wydatki z nim związane. Prosty interfejs pozwala dodawać do listy wypite drinki oraz ich koszt. Następnie aplikacja analizuje ilość wypitego alkoholu, którą przedstawia w formach liczbowej oraz graficznej. Graficzne przedstawienie dziennego, tygodniowego, a nawet miesięcznego spożycia alkoholu wydaje się świetnym rozwiązaniem, jeśli wierzyć powiedzeniu czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Dla tych, którzy chcą sprawdzić swój refleks twórcy aplikacji przygotowali również prostą grę, która pozwoli ocenić czas reakcji po spożyciu alkoholu. Drinking Buddy wskaże również telefon do najlepszego przyjaciela lub korporacji taksówek, jeżeli po uzupełnieniu listy spożytych drinków poziom alkoholu we krwi przekroczy normę. Zastanawiamy się jednak, kto będąc na imprezie zechce sięgnąć po swój smartfon ilekroć wypije kolejnego drinka? Jeżeli sama idea Drinking Buddy Was nie przekonuje warto wiedzieć, że część opłaty za każde pobranie aplikacji przekazywana jest organizacjom charytatywnym działającym na rzecz przeciwdziałania alkoholizmowi.

 

Cocktail Flow – aplikacja, z którą przygotujesz wyśmienite drinki dla swoich gości

Koszt: darmowa

coctails flow aplikacja dla imprezowiczow

Masz dosyć piwa oraz whisky on the rocks, a może masz ochotę na cos nowego i bardziej egzotycznego? Cocktail Flow to aplikacja, z którą posiadacze smartfonów z systemem Android oraz Windows Phone 7 przygotują wyśmienite drinki dla siebie oraz swoich bliskich. Co ciekawe, aplikacja posiada nie tylko przepisy na drinki i koktajle. Po co nam tysiąc przepisów, jeżeli w domowym barze posiadamy ograniczoną ilość alkoholi? Inteligentny interfejs pozwala znaleźć drinki, które przyrządzimy z trunków, które już posiadamy, a jeżeli zdecydujemy się iść na zakupy, apka wskaże średni koszt przygotowania poszczególnych drinków. Opcja wyszukiwania pozwala znaleźć odpowiednie przepisy w zależności od kategorii – według ulubionego alkoholu, bądź typu koktajlu. Każdy przepis zawiera instrukcję krok po kroku przygotowania drinka, dlatego Cocktail Flow jest idealną aplikacją nawet dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z koktajlami. Całość wieńczą piękne zdjęcia, które podpowiedzą, jak ładnie udekorować drinki, aby były nie tylko smacznie, ale również świetnie prezentowały się wizualnie.

Polecane artykuły


Polecane produktyTop