Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich użycie. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

O Smartdeal
Zobacz jak działa aplikacja Smartdeal. Zarejestruj się
i korzystaj z wszystkich możliwości jakie daje Ci serwis.
Przelewaj lub odbieraj pieniądze za urządzenia bezpiecznie i wygodnie
Smartdeal pozwala na łatwe i pewne przelewanie oraz odbieranie płatności za urządzenia. Dzięki integracji z systemami informatycznymi banku BPH i firm logistycznych pieniądze od Kupujących do Sprzedających trafiają automatycznie.
Platforma Smartdeal wykorzystuje najnowsze rozwiązania e-commerce. Dzięki współpracy z bankiem BPH powstał innowacyjny system informatyczny, który w połączeniu z UPS i Paczkomatami gwarantuje bezpieczeństwo zarówno Tobie jak i drugiej stronie transakcji.
Ciekawi Cię jak to działa?
Integracja serwisu z systemem bankowości elektronicznej umożliwia automatyczne księgowanie wszystkich operacji. Informacja o wpłynięciu środków od Kupującego jest natychmiast przekazywana Sprzedającemu. Dzięki niej może on bez obaw wysłać zakupione urządzenie. Smartdeal zapewnia jednocześnie ochronę transakcji osobom dokonującym zakupu. Ich zapłata zostanie przekazana na konto Sprzedawcy dopiero po potwierdzeniu, że zamówiony produkt jest zgodny z umową. Dzięki takiemu rozwiązaniu Smartdeal gwarantuje bezpieczeństwo zakupów a ryzyko nieuczciwych transakcji zminimalizowane jest do zera.
Nie trać czasu - zapłać on-line
Za dodanie oferty sprzedaży dokonaj opłaty w jeden z trzech wygodnych sposobów. Zapłać przez SMS, szybkim przelewem elektronicznym lub wykorzystaj zakupiony wcześniej pakiet.

Pamiętaj, że dodawanie oferty zakupu jest całkowicie bezpłatne.
Smartdeal szanuje Twój czas, dlatego korzysta z błyskawicznych form płatności. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami usług płatniczych możesz szybko i bezpiecznie zapłacić za dodanie swojej oferty:

1. Zależy Ci na wygodzie? Zapłać SMS'em - Wyślij SMS Premium i otrzymaj kod dostępu do usługi.

2. Chcesz zapłacić szybko i oszczędnie? Skorzystaj z Dotpay - zaloguj się do swojego banku i dokonaj zapłaty szybkim przelewem elektronicznym.

3. Sprzedajesz dużo urządzeń? Minimalizuj koszty kupując jeden z naszych pakietów - wykorzystuj je przy dodawaniu ofert sprzedaży.
Zamów i opłać przesyłkę w Smartdeal
Oszczędź czas i pieniądze korzystając z wygodnych dostaw oferowanych przez Smartdeal. Wybrałeś przesyłkę kurierską lub odbiór w pobliskim Paczkomacie? Opłata za dostawę zostanie doliczona do ceny zakupionych przez Ciebie produktów, tak jak w tradycyjnym sklepie internetowym. Dzięki temu wszystkie formalności załatwisz w jednym miejscu.
Top