Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich użycie. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

O Smartdeal
Zobacz jak działa aplikacja Smartdeal. Zarejestruj się
i korzystaj z wszystkich możliwości jakie daje Ci serwis.
Wybierz kuriera UPS, Paczkomat lub odbiór osobisty
Smartdeal daje Ci trzy opcje dostawy produktów. Wybierz przesyłkę kurierską, jeśli cenisz sobie wygodę. Postaw na Paczkomaty, kiedy chcesz być niezależny. Zdecyduj się na odbiór osobisty, jeśli preferujesz kontakt bezpośredni. Nie masz sprecyzowanych preferencji? Dodając ofertę zaznacz kilka opcji – zwiększy to szansę na szybkie dopasowanie oferty przeciwstawnej.
Nasz serwis został wyposażony w użyteczne narzędzia, dzięki którym wysyłka produktów stała się znacznie prostsza.

Jesteś sprzedawcą? Nie musisz już chodzić na pocztę ani porównywać cen usług kurierskich. Dzięki integracji Smartdeal z systemami firm logistycznych, możesz zamówić kuriera przez naszą stronę i wygenerować list przewozowy, a jeśli wybrałeś Paczkomat – pobrać etykietę, którą nakleisz na swoją paczkę. Nie ponosisz żadnych kosztów, to Kupujący płaci za dostawę. Jeśli wolisz przekazać produkt osobiście, masz oczywiście taką możliwość.

Kupujesz produkty? Wybierz dogodną dla Ciebie formę dostawy. Jeśli zdecydujesz się na kuriera lub Paczkomat, koszt dostawy zostanie doliczony do ceny produktu, tak jak w tradycyjnym sklepie internetowym.
Wybrałeś UPS? Zamów kuriera przez Smartdeal i nadaj przesyłkę
W momencie, kiedy Twoja oferta zostanie dopasowana, wypełnij krótki formularz. Zaznacz spod jakiego adresu oraz w jakich godzinach kurier UPS ma odebrać Twoją przesyłkę. Nie musisz uzupełniać listu przewozowego, Smartdeal zrobi to za Ciebie. Wydrukuj go i naklej na paczkę.
Wybrałeś Paczkomat? Wygeneruj etykietę i naklej ją na paczkę
Po dopasowaniu oferty, wybierz pobliski Paczkomat, do którego chcesz dostarczyć swoją przesyłkę. Nie musisz uzupełniać skomplikowanych formularzy. Jednym kliknięciem wygeneruj etykietę i naklej ją na paczkę. Dzięki integracji Smartdeal z systemem Paczkomatów Inpost skróciliśmy czas potrzebny na organizację dostawy do niezbędnego minimum.
Śledź swoje przesyłki
Informację o tym gdzie znajduje się Twoja paczka znajdziesz zawsze w swoim profilu na Smartdeal. Sprzedajesz lub zamawiasz wiele produktów przez Internet? Nie obawiaj się, że zginiesz w gąszczu powiadomień. Każda zmiana statusu przesyłki jest przypisana do konkretnej oferty, dzięki czemu łatwo ją odnajdziesz. O tym, że Twoja paczka została wysłana lub odebrana poinformujemy Cię drogą mailową.
Top