Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich użycie. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

O Smartdeal
Zobacz jak działa aplikacja Smartdeal. Zarejestruj się
i korzystaj z wszystkich możliwości jakie daje Ci serwis.
Zarejestruj się i loguj w Smartdeal przez Facebooka
Jesteś użytkownikiem Facebooka? Skorzystaj z funkcji szybkiej rejestracji i logowania w Smartdeal poprzez swoje konto w portalu społecznościowym. W ten sposób oszczędzisz czas na uzupełnianie swoich danych i nie będziesz musiał zapamiętywać kolejnego loginu i hasła.
Dzięki integracji Smartdeal z Facebookiem nie musisz wypełniać kolejnego formularza. Twoje dane zostaną przepisane automatycznie, a Ty uzupełnisz tylko te brakujące. Na swoje konto w Smartdeal będziesz mógł się każdorazowo zalogować korzystając z dobrze znanego Ci loginu i hasła, których używasz logując się na Facebooku.
Publikuj swoje oferty na Facebooku
Dzięki integracji naszego serwisu z Facebookiem, dodając dowolną ofertę w Smartdeal możesz ją opublikować na swoim wallu. Wystarczy jedno kliknięcie. W ten sposób Twoje ogłoszenie zobaczą Twoi znajomi, a jeśli je polubią, udostępnią lub opatrzą komentarzem, trafi ono do kolejnych osób. Wypromuj swoją ofertę skutecznie i bez wysiłku w największym portalu społecznościowym na świecie. Niech zobaczą ją potencjalni sprzedający i kupujący.
Publikacja ofert na Facebooku jest oczywiście opcją dodatkową, z której nie musisz korzystać.
Zwiększ zasięg swoich ofert pokazując je na funpage’u
Jeśli prowadzisz funpage na Facebooku, możesz opublikować na nim oferty, które dodajesz w Smartdeal – wszystkie lub tylko te najciekawsze. Dzięki temu Twoje ogłoszenia trafią do wszystkich fanów. Za każdym razem, gdy któryś z nich je polubi, skomentuje lub udostępni, Twoją ofertę zobaczą kolejni użytkownicy. Część z nich z pewnością wejdzie na Twojego funpage’a. Zyskaj nowych fanów i potencjalnych klientów jednym kliknięciem!
Top