Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich użycie. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

O Smartdeal
Zobacz jak działa aplikacja Smartdeal. Zarejestruj się
i korzystaj z wszystkich możliwości jakie daje Ci serwis.
Sprawdź zapotrzebowanie i zobacz ile możesz zarobić
Sprzedajesz dużo urządzeń? A może kończy Ci się umowa z operatorem, ale nowy smartfon lub tablet nie jest Ci potrzebny? Wybierz takie urządzenie, na którego sprzedaży zarobisz najwięcej.

Zobacz oferty kupna i dowiedz się jakie urządzenia są aktualnie w cenie, jak dużo osób ich szuka i ile są skłonni za nie zapłacić.
Smartdeal zbiera i prezentuje oferty zakupu urządzeń mobilnych. Wszystkie dane są aktualizowane na bieżąco, więc zawsze będziesz na czasie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie katalog, w którym sprawdzisz jakie urządzenia są dostępne u operatorów GSM. Będziesz wiedział dokładnie za ile możesz je kupić i ile zyskasz sprzedając na Smartdeal.
Sprzedajesz wiele urządzeń i chciałbyś mieć pełny obraz co dzieje się na Twoim rynku? Wyprzedź konkurencję korzystając z raportów Smartdeal.
Dodaj swoją ofertę sprzedaży
Zaprezentuj swoją ofertę łatwiej i szybciej niż mógłbyś przypuszczać. Nie musisz tworzyć własnych opisów ani dodawać zdjęć, zrobiliśmy to za Ciebie. Dodaj do swojej oferty jedno lub wiele urządzeń określając ile sztuk sprzedajesz i podaj minimalną cenę, którą chcesz uzyskać. Pamiętaj, że w Smartdeal możesz sprzedawać tylko nowe urządzenia.
Sprzedajesz pojedynczy produkt? Dodaj swoją ofertę klikając „Sprzedaj” na karcie produktu.

Sprzedajesz wiele urządzeń? Nie ma problemu. Możesz zamieścić je w jednej ofercie w kilka minut. Dodaj swoje produkty do listy i kliknij „Dodaj ofertę” lub zaimportuj je korzystając z pliku xml w panelu użytkownika.

Dodając ofertę zostaniesz poproszony o podanie minimalnej ceny jaką chcesz uzyskać za dane urządzenie, ilości sprzedawanych produktów, preferowanych warunków dostawy i płatności oraz swoich danych potrzebnych do realizacji transakcji.

Twoja oferta będzie widoczna w serwisie przez 30 dni lub krócej, to zależy tylko od Ciebie.

Dodanie oferty to jedyny ponoszony przez Ciebie koszt. Smartdeal nie pobiera opłat prowizyjnych od sprzedaży.
Zaczekaj na dopasowanie ofert
Transakcja sprzedaży zostanie zawarta automatycznie, gdy w systemie pojawi się oferta zakupu odpowiadająca Twoim warunkom. Zależy Ci na czasie? Obniż swoją cenę minimalną lub rozszerz akceptowane przez Ciebie warunki dostawy i płatności.
Dzięki automatyzacji procesów w Smartdeal nie będziesz już tracił czasu na analizowanie cen konkurentów oraz negocjacje z klientami. Wykorzystujemy autorski system automatycznego dopasowania ofert. Po znalezieniu przeciwstawnej oferty, zawarta zostanie transakcja po najkorzystniejszej cenie.

Nie masz czasu na czekanie na przeciwstawną ofertę? W każdej chwili możesz obniżyć swoją cenę lub rozszerzyć określone wcześniej warunki dostawy i płatności. Podgląd ofert to dla Ciebie cenne źródło informacji. Dzięki niemu zobaczysz najbardziej aktualne ceny zakupu i dowiesz się ile zaoferować, żeby sprzedać szybko i w najlepszej możliwej cenie.
Wyślij produkt w wygodny dla Ciebie sposób
Dzięki integracji Smartdeal z systemami firm logistycznych, nie musisz sam organizować przesyłki.

Po dopasowaniu ofert, w zależności od wybranej formy dostawy - zamów kuriera w naszym serwisie, wydrukuj etykietę korzystając z aplikacji i podrzuć przesyłkę do pobliskiego Paczkomatu lub umów się z kupującym na odbiór osobisty.

Nie płacisz za dostawę, jej koszty ponosi Kupujący.
Zarabiaj nie płacąc prowizji
Dzięki Smartdeal uzyskasz ze sprzedaży dokładnie tyle, ile zapłaci Twój Klient. Nasz serwis nie pobiera opłat prowizyjnych od sprzedaży niezależnie od wielkości transakcji. Jedyny ponoszony przez Ciebie koszt to jednorazowa opłata za dodanie oferty.
Dodanie oferty kosztuje 7,5 zł netto przy płatności online lub 9 zł netto przy płatności SMS. Sprzedajesz wiele produktów? Oszczędź kupując jeden z przygotowanych przez nas pakietów.
Pieniądze za sprzedany produkt zostaną przelane na Twoje konto automatycznie w momencie, kiedy Kupujący odbierze zamówienie i potwierdzi jego zgodność z opisem.
Top