Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich użycie. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Pytania i odpowiedzi

Czym jest SmartDeal?

SmartDeal  to platforma internetowa dająca możliwość zakupu oraz sprzedaży nowych urządzeń mobilnych w najbardziej atrakcyjnych cenach dla obu stron bez ponoszenia kosztów prowizji.

Dodając oferty kupna i sprzedaży w SmartDeal sam określasz cenę jaką chcesz zapłacić lub otrzymać za wybrany produkt.

Dodawanie ofert jest niezwykle proste i szybkie - nie musisz martwić się przygotowaniem opisów i zdjęć, bo my robimy to za Ciebie.

Tylko w SmartDeal wszystkie transakcje zawierane są automatycznie, dlatego nie tracisz czasu na szukanie i analizowanie ofert.

Wystarczy, że określisz jaki produkt i za jaką cenę Cię interesuje, a po znalezieniu przeciwstawnej oferty kupna lub sprzedaży nastąpi dopasowanie ofert, czyli zawarcie transakcji.

Czy produkty sprzedawane na SmartDeal są nowe i oryginalne?

Tak, warunkiem sprzedaży urządzeń  na SmartDeal jest to, że muszą być nowe i oryginalne.

Dlaczego warto założyć konto w SmartDeal?

Zakładając konto w SmartDeal otrzymujesz pełne prawa korzystania z serwisu oraz gwarancję bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Będąc użytkownikiem SmartDeal możesz dodawać oferty kupna oraz oferty sprzedaży urządzeń mobilnych – smartfonów oraz  tabletów.

Kto może założyć konto w serwisie SmartDeal?

Użytkownikami serwisu mogą być wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat, a także osoby z  ukończonym wiekiem 13 lat , których rodzice lub opiekunowie prawni wyrazili zgodę  na założenie konta w serwisie SmartDeal.

Jak założyć konto w serwisie SmartDeal?

Aby założyć konto w SmartDeal wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie:

 http://www.smartdeal.pl/account/register

 

Rejestracja w SmartDeal.pl

Po wypełnieniu i potwierdzeniu prawdziwości danych w formularzu rejestracyjnym na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem rejestracji. Dodatkowo, aby zapewnić Ci 100% bezpieczeństwo dostaniesz kod SMS na numer telefonu podany przy rejestracji, który należy wpisać by zakończyć rejestrację.
Możesz także zarejestrować swoje konto na SmartDeal za pośrednictwem konta Facebook.
W tym celu należy wybrać opcję „Zarejestruj  z Facebook” i założyć konto w SmartDeal przy użyciu nazwy użytkownika i hasła z Facebooka.

 

Ile kosztuje dodanie oferty zakupu?

Oferta zakupu w serwisie SmartDeal jest całkowicie bezpłatna

Ile kosztuje dodanie oferty sprzedaży?

Serwis SmartDeal oferuje Ci dwie opcje jednorazowej płatności za wystawienie oferty sprzedaży urządzenia mobilnego – za pośrednictwem płatności online, bądź poprzez wysłanie SMS 

 

Cennik - ofert sprzedaży

 

Użytkownikom, którzy planują wystawić wiele produktów serwis SmartDeal daje możliwość wykupienia pakietu ofert w atrakcyjnej cenie. Bez względu, na to, który pakiet wybierzesz, w każdej opcji przygotowaliśmy dla Ciebie interesujące zniżki. 

 

Cennik - pakiety

Czy SmartDeal pobiera prowizję od sprzedaży?

Nie, SmartDeal nie pobiera prowizji od sprzedaży.
Jedyną opłatą jaką ponosisz jest więc jednorazowa opłata za dodanie oferty sprzedaży.

Jak długo moja oferta zakupu lub sprzedaży będzie publikowana w SmartDeal?

Sam określasz do kiedy Twoja oferta ma być publikowana w serwisie.
Maksymalny czas publikacji oferty to 30 dni.  

Czy SmartDeal pośredniczy w transakcjach pomiędzy użytkownikami?

SmartDeal nie jest żadną ze stron transakcji dokonywanych na platformie przez użytkowników.

SmartDeal oferuje jedynie narzędzia umożliwiające publikowanie ofert sprzedaży i zakupu urządzeń mobilnych oraz automatyczne zawieranie transakcji pomiędzy indywidualnymi użytkownikami zarejestrowanymi w SmartDeal, których oferty spełniły kryteria dopasowania. 

Czy korzystanie ze SmartDeal jest bezpieczne?

Tak, korzystanie z serwisu SmartDeal jest bezpieczne.

Domena SmartDeal.pl jest zabezpieczona certyfikatem SSL – oznacza to, że Twoje prywatne dane są szyfrowane i chronione  protokołem bezpieczeństwa.

Co więcej, wybierając SmartDeal możesz mieć pewność, że wszystkie sprzedawane urządzenia są nowe, oryginalne i posiadają gwarancję producenta.

Zawsze warunkiem przekazania towaru kupującemu jest uiszczenie wpłaty odpowiadającej kwocie transakcji.

Jeśli kupujesz, Twoje pieniądze zostaną przekazane sprzedającemu dopiero gdy potwierdzisz, że nie masz zastrzeżeń do zakupionego urządzenia. Dzięki zautomatyzowanemu systemowi płatności możesz być pewien, że Twoje transakcje zawsze będą bezpieczne, a Ty nigdy nie staniesz się ofiarą oszustwa.

Top