Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich użycie. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

O Smartdeal
Zobacz jak działa aplikacja Smartdeal. Zarejestruj się
i korzystaj z wszystkich możliwości jakie daje Ci serwis.
Znajdź interesujące Cię urządzenie i zobacz za ile możesz je kupić
Określ czego szukasz korzystając z filtrów lub wyszukiwarki. Przeglądaj produkty, sprawdź ich aktualne ceny i porównaj je z ofertą swojego operatora.
Dodaj swoją ofertę kupna
Zdecydowałeś się na konkretny model? Dodaj go do swojej oferty określając jego ilość oraz maksymalną cenę, którą jesteś skłonny za niego zapłacić.

Wahasz się pomiędzy kilkoma modelami, a swój wybór uzależniasz od ich ceny? Zamieść w swojej ofercie kilka urządzeń i określ ile maksymalnie możesz zapłacić za poszczególne z nich.
Dodawanie ofert zakupu jest bezpłatne, proste i zajmie Ci nie więcej niż 3 minuty.

Smartdeal przewiduje dwie możliwości dodania oferty zakupu:

1. Jeśli wiesz co chcesz kupić wybierz interesujący Cię produkt i kliknij „Kup”.

2. Jeśli masz na oku kilka urządzeń i nie wiesz, na które się zdecydować skorzystaj z mechanizmu Określonych Preferencji. Dodaj do listy kilka produktów, a w kolejnym kroku zaznacz to, które z nich preferujesz.

Dodając ofertę zostaniesz poproszony o podanie maksymalnej ceny jaką chcesz zapłacić za dane urządzenie, ilości urządzeń, preferowanych warunków dostawy i płatności oraz swoich danych potrzebnych do realizacji transakcji.

O wszystkich krokach będziesz na bieżąco informowany w trakcie składania swojej oferty.
Zaczekaj na dopasowanie ofert
Transakcja kupna zostanie zawarta automatycznie, gdy w systemie pojawi się oferta sprzedaży spełniająca Twoje oczekiwania. Zależy Ci na czasie? Podnieś swoją cenę maksymalną lub rozszerz akceptowane warunki dostawy i płatności.
Dzięki automatyzacji procesów w Smartdeal nie stracisz czasu na negocjowanie cen. Wykorzystujemy autorski system automatycznego dopasowania ofert. Po znalezieniu przeciwstawnej oferty, zawarta zostanie transakcja po najkorzystniejszej cenie. Jeśli w Smartdeal zostanie opublikowana oferta sprzedaży danego urządzenia z ceną niższą niż zaproponowana przez Ciebie cena maksymalna, transakcja zostanie zawarta po minimalnej dopasowanej cenie.

Nie masz czasu na czekanie na przeciwstawną ofertę? W każdej chwili możesz podnieść swoją cenę lub rozszerzyć określone wcześniej warunki dostawy i płatności. Podgląd ofert to dla Ciebie cenne źródło informacji. Dzięki niemu zobaczysz najbardziej aktualne ceny sprzedaży i dowiesz się ile zaoferować, żeby kupić szybko i nie przepłacić.
Zapłać przelewem lub przy odbiorze
Po dopasowaniu ofert, doprecyzuj formę dostawy i płatności. Wybierz kuriera, Paczkomat lub odbiór osobisty. Zapłać za swój produkt z góry lub zaczekaj na przesyłkę i zapłać za pobraniem.
Odbierz i zweryfikuj swój produkt
W momencie odbioru produktu sprawdź czy jest on zgodny z zamówieniem. Twoje pieniądze zostaną przekazane Sprzedającemu dopiero gdy potwierdzisz, że nie masz zastrzeżeń do zakupionego urządzenia. Poprzez Smartdeal nie kupisz „kota w worku”. Dajemy Ci gwarancję bezpieczeństwa zakupów.
Smartdeal zapewni Ci podwójny komfort. Nie musisz wychodzić z domu, by zrealizować swoje zamówienie. Nie będziesz się też martwił, że w paczce znajdziesz przysłowiową „cegłę”. Twoje pieniądze nie trafią do Sprzedającego, jeśli wysłany przez niego produkt nie będzie zgodny z opisem.
Top