Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich użycie. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

O Smartdeal
Zobacz jak działa aplikacja Smartdeal. Zarejestruj się
i korzystaj z wszystkich możliwości jakie daje Ci serwis.
Szyfrujemy przesyłane dane za pomocą protokołu SSL
Domena pod którą działa Smartdeal zabezpieczona jest certyfikatem SSL. Przesyłanie danych szyfrowane jest protokołem bezpieczeństwa, a w polu adresu pojawia się zielona kłódka i „https”. Dzięki temu masz pewność, że komunikacja pomiędzy Twoim urządzeniem a naszym serwisem odbywa się w bezpieczny sposób.
Certyfikat SSL (Secure Socket Layer) to standard bezpieczeństwa, bez którego nie można wyobrazić sobie działania portalu internetowego. Smartdeal korzysta z najnowszej wersji tego narzędzia zapewniając swoim użytkownikom najwyższy poziom szyfrowania przesyłanych danych. Protokół SSL uniemożliwia przechwycenie jakichkolwiek informacji przez osoby niepożądane.
Należycie dbamy o Twoje dane osobowe
Smartdeal świadczy usługi wg wytycznych Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Tym samym gwarantujemy Ci, że informacje na Twój temat przetwarzamy w zgodzie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Stoimy na straży bezpiecznych zakupów
Zastosowanie zautomatyzowanego systemu przekazywania wpłat między stronami transakcji w Smartdeal zapewnia bezpieczeństwo zarówno kupującym jak i sprzedającym. Towar zostanie przekazany kupującemu po uiszczeniu zapłaty. Sprzedający natomiast otrzyma pieniądze dopiero w momencie, gdy kupujący nie zgłosi zastrzeżeń do otrzymanego produktu.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych Smartdeal zabezpiecza uczestników zawieranych transakcji. Integracja naszej platformy z systemem bankowości elektronicznej BPH oraz aplikacjami firm logistycznych pozwoliła na zapewnienie pełnego bezpieczeństwa procesu kupna i sprzedaży.
Top